9 Februari 2013 telah menyertai
k (Yosri telah memindahkan halaman Pengguna:Arctic Kangaroo ke Pengguna:Graphium: Memindahkan laman secara automatik ketika menukar nama "Arctic Kangaroo" menjadi "Graphium")
:'''My objectives of being here:'''